Bihać: Konačne kandidatske liste za izbor članova savjeta mjesnih zajednica

BIHAĆ
Na osnovu člana 14. Odluke o raspisivanju izbora za članove savjeta mjesnih zajednica i predsjednike mjesnih zajednica (“Službeni glasnik Grada Bihać“ broj 13/17), Komisija za provođenje izbora za članove savjeta i predsjednike mjesnih zajednica, na sjednici održanoj dana 06.12.2017. godine utvrdila je konačne liste u 35 mjesnih zajednica Grada Bihaća :

BIHAĆ - Mjesne zajednice

01. Kulen Vakuf
02. Bakšaiš
03. Brekovica
04
. Centar
05. Čavkići
06. Donje Prekounje 

07. Gata
08. Golubić

09. Gornje Prekounje

10. Harmani
11. Hatinac
 
12. Izačić
13. Jezero-Privilica
14. Kamenica
15. Klokot-Papari
 
16. Orašac
17. Luke
18. Mali Lug
 
19. Martin Brod
 
20. Ozimice II
 
21. Ozimice I
 
22. Pritoka
 
23. Pokoj
 
24. Ripač
 
25. Ribić
 
26. Veliki Lug

27. Ružica
28. Skočaj  
29. Sokolac
 
30. Srbljani
 
31. Vedro Polje
32. Vrsta
33. Zavalje
34. Žegar
 
35. Veliko Založje
 
 

Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Kulen Vakuf
 
1. Alija (Ramo) Dervišević
2. Ermina (Mehmed) Ćehić  
3. Adnan (Senad) Bajbutović
4. Tatle (Sulejman) Ramić
5. Mahmut (Suljo)  Dedić
6. Jasminka (Mustafa) Burzić
7. Milica (Dane) Handžić
8. Fuad (Mahmut) Gutlić  
9. Nedžad (Suljo)Dedić   
10. Kemal (Adem) Štrkljević  
11. Dževad (Irfan) Šiljdedić
12. Mahmut (Ramo) Ramić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Bakšaiš
 
1. Emir (Sead) Muslić
2. Hasnija (Mustafa) Abdulahović Beba
3. Almir (Hajrudin) Alagić Ami
4. Senad (Halid) Vuković Seni
5. Emina (Smail) Alijagić
6. Asima (Šerif) Musić
7. Zlata (Muhamed) Mazlagić
8. Huse (Salko) Ramić
9. Sulejman (Ahmet) Pačić
10. Alija (Jusan) Spahić
11. Ljubica (Milan) Ramić  
12. Sanela (Redžo) Ramić
13. Ekrema (Bećo) Muslić
14. Samira (Adem) Muslić –Čelebić
15. Senad (Muharem) Ramić Ćopo
16. Agan (Mujo) Dizdarić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Brekovica
 
1. Edham (Enver) Mujagić
2. Asif (Kasim) Šehić Sifo
3. Fikret (Ibro) Tabaković
4. Refik (Hamo) Balić
5. Ramiz (Alija)  Nadarević
6. Asim (Rasim) Pjanić
7. Kadir (Redžo) Majstorović
8. Hasan (Bajro) Babić
9. Šemsudin (Redžo) Čaušević Sudo
10. Edham (Omer) Arzić Gile
11. Elvir (Rifet) Bejtić Eko
12. Adis (Mehmed) Hadžić
13. Emir (Nazif) Bajrić
14. Ćehić (Salih) Sead
15. Bajrić (Sulejman) Nevzeta
16. Jukić (Šerif) Šefik
17. Omeradžić (Ferid) Safet
18. Abdijanović (Meho) Mirzet
19. Kahrić (Mustafa) Aladin
20. Bosnić (Ramo) Midhad
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Centar
 
1. Tenzila (Fikret) Skopljak
2. Mersada  (Malić) Talakić
3. Ferhat (Ibrahim) Mujčić Fićo
4. Zumreta (Jusuf) Jogić
5. Tofik (Hasan) Blagajčević Tofko
6. Huse (Mujaga) Behrem
7. Jusuf (Salko) Muslić
8. Osman (Fadil) Imamović
9. Zuhra (Mehmed) Sedić
10. Husnija (Sulejman) Malkoč
11. Edin (Ahmet) Lelić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Čavkići
 
1. Suad (Mujo) Fileković
2. Muharem (Hasan) Čavkić
3. Zarfin (Redžo) Midžić Zaja
4. Indira (Osman) Ćehić
5. Kasim (Avdo) Ćehić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice  Donje Prekounje   
 
1. Izet (Adem) Piralić
2. Enver (Vehab) Hajrulahović  
3. Mesud (Hase) Midžić   
4. Enisa (Ismet) Fajković
5. Edin (Rasim) Midžić
6. Sabina (Safet) Dervišević
7. Kasim (Rasim) Ćurtović
8. Fatima (Derviša) Mehulić  
9. Toni (Siniša) Harlaher
10. Bahrudin ( Šerif) Safić
11. Mirel (Mujo) Turnić
12. Adis (Mesud) Midžić  
13. Zekerijah (Muharem) Selimović  Kijo
14. Safija (Mustafa) Iftić Ćano  
15. Dževad (Mehmed) Kajtazović Džudo
16. Adem (Sead) Kurjaković
17. Ekrem (Muharem) Iftić Eko
18. Halid (Ismet) Zjakić
19. Aida (Izet) Alijagić
20. Enes (Kemal) Hadžić
21. Ratko (Dušan) Knežević
22. Ale ( Salih) Kosović
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Gata  
 
1. Sabid (Bešir) Keškić   
2. Edham (Mujaga) Fatkić
3. Zahid (Huse) Perviz
4. Adis (Rešid) Keškić
5. Aida (Suljo) Balić  
6. Hasan (Alija) Miskić  
7. Rifet (Šemso) Rekić Cici
8. Hasan (Esad) Pašić
9. Ramo (Asim) Delić
10. Rasim (Muharem) Mušić Boki
11. Elvir (Halil) Šabanagić
12. Amir (Sulejman) Keškić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Golubić   
 
1. Samir (Jusuf) Dervišević
2. Edvin (Nafi) Zuberi  
3. Jasmin (Osman) Žerić
4. Senad (Avdo)  Kurtović
5. Hadis (Samir) Hrustanović
6. Ivica (Stjepan) Tomić
7. Aziz (Muho) Džaferović
8. Đemil (Nafi) Zuberi
9. Vesna (Jusuf) Dervišević
10. Fadil (Smail) Memagić
11. Halid (Smail) Memagić
12. Besim (Pašo)  Hrustanović
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice  Gornje Prekounje  
 
1. Muharem (Šefik) Alagić Haro
2. Semira (Dedo) Alagić
3. Mehmed (Enver) Mehmedović  Tuti
4. Osman (Mehmed) Saračević  
5. Adnan (Sejad) Pečenković
6. Bekir (Bećo) Piralić
7. Ismeta ( Hasan) Kapić  
8. Ermin (Mujaga) Lipović
9. Ervin (Kemal) Bajrektarević  
10. Alen (Ramo)  Kozlica
11. Suad (Sadik) Čavkić
12. Zlatan (Redžo) Hrnjica  
13. Samir (Bekir) Šehić
14. Subhad (Suad) Šarić
15. Asima (Mehmed) Begić
16. Ervin (Nihad) Šarić
17. Dejan (Goran) Šumar
18. Elvedin (Zijad) Sedić
19. Višnja (Asim) Fejzić
20. Ejub (Arif) Handukić   
21. Aida (Huse) Pečenković     
22. Jasmin (Šemsudin) Smailagić   
23. Jasmin (Ahmet) Huskić
24. Jasmin(Husein) Hodžić
25. Husein(Halid) Šumar
26. Šerif (Zahid)  Kurjaković  
27. Abdihodžić (Muho) Mustafa
28. Muhamed (Derviš) Piralić  
29. Ermin (Rifet)  Zulić
30. Mirsad (Hasan) Jašaragić
31. Edita (Ahmet) Čelebić
32. Sabina (Hasan) Huseinović
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Harmani
 
1. Dževad (Ibrahim) Harbaš  
2. Adela (Sead) Čaušević  
3. Adisa (Semiz) Gradinović
4. Sanela (Huse) Šarić
5. Amir (Kasim) Fajić  
6. Rusmir (Amgijad) Behić
7. Ervin (Emir) Bunić
8. Adil (Mahmut) Behrem
9. Nihad (Munir) Karabegović
10. Edhem (Salko) Duraković Edo
11. Husein (Zehida) Muhamedagić
12. Marijan (Dujo) Mihić
13. Edin (Juso) Goretić
14. Admir (Ahmet)  Čavkić
15. Admir (Suljo) Mirvić
16. Edisa (Enes) Zahić
17. Adnan (Izet) Kečanović
18. Behidža (Esad) Džaferbegović
19. Dragan (Boško) Vasiljević
20. Ramo (Hasan) Dizdarić
21. Mirsad (Sulejman) Kozličić  
22. Edin (Ferid) Puškar
23. Irfan (Mujo) Kuduzović
24. Ibrahim (Sulejman) Cinac
25. Sedija (Muharem) Dedić
26. Amir (Šefik) Mulić  
27. Merima (Safet) Hadžić
28. Senad (Asim) Draganović
29. Senad (Fadil) Saračević
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Hatinac  
 
1. Bejza (Osme) Majanović
2. Senka (Sulejman) Kuduzović
3. Ekrem (Bego) Smajić
4. Husein (Aziz) Kadić  
5. Halil (Muhamed) Hadžić
6. Edi  (Irfan) Rekanović
7. Aldin (Firduz) Lipovača
8. Ena (Irfan) Rekanović
9. Eldin (Elmir) Rekić
10. Mehmedalija (Muhamed) Amidžić
11. Senad (Ibrahim) Karabegović
12. Fadil (Senad) Pečenković
13. Mirhad (Mirsad) Pečenković
14. Mirsad (Osman) Pečenković
15. Lejla (Mujo) Pečenković
16. Sulejman (Vehbija) Alagić  Sula
17. Mirsad (Fikret) Kasupović  Ćevap
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Izačić
 
1. Rasim (Kasim) Islamović   
2. Mehmed (Hasan) Kasupović
3. Šaban (Osman) Bećiraj
4. Omer (Mujaga) Balić
5. Esmir (Emin) Sušić
6. Edvin (Hakija) Sulić
7. Safet (Hasan) Bunić
8. Samir (Fehim) Aličić
9. Muhamed (Ibrahim) Balić Bule
10. Enfald (Muhamed) Merdanić Enćo
11. Ahmo (Jusić) Aličić
12. Asif (Husein) Salkić Mršo
13. Adnan (Ismet) Beganović  
14. Šerif (Ahmo) Rekić
15. Munib (Ibro) Halilagić  
16. Fikret (Zikerijah) Sušić
17. Adis (Ismet) Abdić
18. Suljo (Sulejman) Felić
19. Mehrudin (Mehura) Handanović
20. Nijaz (Muharem) Sušić
21. Osman (Hasan) Sulić
22. Vildan (Vejsil) Felić
23. Aladin (Kadir) Felić
24. Ramiz (Husein) Bajramović  
25. Rifet (Hasam) Pašić
26. Feriz (Bešir) Keškić
27. Samir (Jusuf) Halkić
28. Benhart (Husein) Harbaš
29. Armin (Dževad)  Halilagić
30. Senad (Sabo) Halilagić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Jezero-Privilica
 

1. Bakir (Muhamed) Kadić
2. Asim- Begat (Rasim) Begatović
3. Romana (Suad) Dervišević
4. Almir (Husein) Varcar
5. Adijan (Enes)  Hergić
6. Nedžad (Firzet) Džinović
7. Jasminko (Nihad) Skopljak
8. Almir (Ahmet) Bajrić  Lav
9. Radomir (Kostadin) Radaković  Rade
10. Enes (Hasib) Žerić
11. Enisa (Idriz) Hujić
12. Asima (Osman) Mujagić
13. Merima (Mujaga) Talić
14. Suad (Safet) Alagić
15. Emir (Hajrudin) Piralić
16. Fikret (Osman) Midžić
17. Adil (Ejub) Osmančević
18. Davor (Fikret) Midžić
19. Goran (Hajrudin) Piralić
20. Selam (Munir) Midžić
21. Alma (Munib) Midžić
22. Zerina (Kadir) Hodžić
23. Zerina (Ekrem) Lelić
24. Dijana (Asim) Karabegović
25. Edis (Mirsad) Odobašić
26. Asim (Adem) Karabegović  
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Kamenica
 
1. Ekrem (Rašid) Okić
2. Hasib (Hasan) Kasupović
3. Fikret – Fadil  (Šaban) Felić  
4. Adnan (Rasim) Mujkić   
5. Ekrem (Redžo) Čavkić Hurum
6. Esad (Muhamed) Hasanagić
7. Mehmed (Osme) Okić
8. Ibro (Mujaga) Bosnić
9. Hamdija (Muhemad)  Hasanagić
10. Kenedi (Rasim) Mešanović
11. Izet (Redžo) Mešanović
12. Mensur (Omer) Salihović
13. Jasmin (Husein) Turan
14. Admir (Adem) Mašić
15. Nisvet (Hamdija) Đulkić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Klokot-Papari  
1. Zerina (Rasim) Kurić
2. Fuad (Ibro) Mujagić
3. Sejad (Hasib) Trejić
4. Sulejman (Jusuf) Ćejvanović
5. Husein (Mujo) Fajković
   
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Orašac
 
1. Aldijana (Dilber) Kozlica
2. Admir (Sejad) Hrnjica
3. Ramo (Huse) Zulić
4. Azem (Adem) Dedić
5. Denis (Mehmed)  Behrem
6. Hilmo (Jakub) Kozlica
7. Hamdija (Maše) Delić
8. Mersud-Merko (Ibrahim) Dedić
9. Mersud (Meho) Zulić
10. Raif (Mehmed) Šehić
11. Zinad (Šemsudin) Šušnjar  
12. Edin (Dedo) Alivuk
13. Refik (Hamza) Kolaković
14. Alma (Husein) Grozdanić  
15. Nure (Mehaga) Šahbazović
16. Bekir (Bećir) Husak  
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Luke
 
1. Ismet (Alija) Hrkić Iso
2. Senad (Šerif) Alagić Senči
3. Arman (Sead) Zećirević
4. Amir (Enver) Nuspahić
5. Irfan (Ahmet) Sarić
6. Ismeta (Husnija) Karat  
7. Mujo (Hasib) Koričić
8. Zlatka (Ibrahim) Ćoralić
9. Ino (Muhamed) Altić
10. Bajro (Ramo) Bajrić
11. Senka (Nurija) Zahirović
12. Samir (Ismet) Ćatović
13. Adnan (Kemal) Šečić
14. Emir (Mehmed) Hafizović
15. Aljoša (Jovan) Bobić Aljo
16. Almir (Enver) Dupanović
17. Edina (Rifat) Hajdarević
18. Jasminka (Mujaga) Pjanić
19. Šejla (Muharem) Dupanović
20. Ines (Meho) Smajić  
21. Esma (Salko) Delić
22. Božo (Ana) Krmpotić
23. Božo (Ivan) Balen  
24. Adem (Mustafa) Čaušević

Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice  Mali Lug  
 
1. Suad  (Derviš) Čavkić  
2. Enes (Osme) Bećirspahić
3. Hase (Hasan) Džaferagić
4. Senada (Mehmed) Dautović
5. Admir (Asmir) Džaferović
6. Šeshudin (Muho) Pašagić
7. Suad (Mahmut) Halilović
8. Besim (Sulejman ) Keranović  
9. Senad (Hasan) Đulić
10. Elvir (Bajro) Šehić
11. Šefik (Mustafa) Kličić
12. Aldin (Edhem) Hafizović
13. Fuad (Ismail) Šabić
14. Senida (Hidajet) Karasalihović-Adilović  
15. Senad (Sulejman) Begić
16. Suad (Sulejman) Mizić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Martin Brod  
 
1. Aleksandar (Stevo) Drobac
2. Darko (Mirko) Knežević
3. Mišo (Dušan)  Knežević
4. Mitra (Ignjo) Marčeta
5. Rado (Mujo) Ajdić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Ozimice II  
 
1. Hasib (Husein) Sulić
2. Enes (Ibrahim) Delić
3. Sead (Ferid) Džanić
4. Saud (Jusuf) Sedić
5. Slavko (Milovan) Lipić
6. Suad (Muharem) Balić   
7. Irmana (Alija) Husetić
8. Sejida (Ragib) Šehić
9. Ervin (Rifat) Bukić
10. Arijana (Arif) Dedić
11. Almir (Jusuf) Hrnjica
12. Amira (Muharem) Huskić
13. Rifat (Salko) Emrulović  
14. Zikrija (Meho) Lonić  
15. Abdulah (Sulejman) Hadžić Dule
16. Mirko (Grga) Prša
17. Amir (Mahmut) Bakrač
18. Rejhana (Arif) Saračević   
19. Almir (Hamdija) Terzić
20. Aladin (Hasan) Hrkić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Ozimice I  
 
1. Dževad (Hasib) Felić
2. Šahzija (Salko) Đulkić
3. Mirsad (Rifet) Vojić
4. Merima (Ahmet) Safić
5. Mehmed (Senad) Selimović
6. Arijana (Midhat) Kaliman
7. Armin (Hazim)  Felić
8. Elvis (Muharem) Topčagić
9. Ajko (Rašid) Mujagić
10. Dino (Zlatan) Dupanović  
11. Dino ( Feho) Felić
12. Dinko (Murat) Redžić
13. Milka (Vajan) Malkić
14. Rusmira (Ramo) Konjević  
15. Rubija (Meho) Kulenović
16. Amir (Mehmed) Džanić
17. Halid (Šerif) Merdanić
18. Adnan (Huse) Sabljaković
19. Nedžad (Đemal) Mešić
20. Muhiba ( Muho) Medanović
21. Rasima (Hurem) Čelebić
22. Irfan (Muhamed)  Kurtagić
23. Dinko (Mustafa) Hadžović
24. Azra (Rifet) Tahrić
25. Irfan (Ahmet) Alagić
26. Ismar (Safet) Dupanović
27. Emir (Mirsad) Kurić
28. Esad (Emin) Budimlić
29. Selma (Avdo) Ćatić
30. Derviš (Mehmed) Demirović
31. Mirzeta (Alija) Durić
32. Suada (Mehmed) Demirović
33. Nevzeta (Mahmut) Zahić
34. Edita (Ferid) Salihagić
35. Ismeta (Šaban) Lipovača
36. Azra (Esad) Džambegović
37. Drago (Drago) Mataruga
38. Jasmin (Salih) Salihagić
39. Armin (Nurudin) Osmanović
40. Edin (Esad) Mašić
41. Sanel (Zijad) Kabiljagić
42. Refik (Ejub) Alijagić
43. Zlatan (Sabid) Mizić
44. Šaćir (Fatima) Fajić
45. Senad (Derviš) Karabegović
46. Hazim (Mujaga) Kišmić
47. Ramiz (Ramo) Halkić
48. Ahmet (Hurem) Čelabić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Pritoka  
 
1. Irfan (Mustafa) Mujanović
2. Azra (Sead) Demirović
3. Salih (Ibrahim) Dedić  
4. Esad (Hašim) Hrnjica   
5. Asim (Redžo) Alivuk
6. Adil (Selim) Hrnjica   
7. Rihad (Ale) Veladžić
8. Adem (Meho) Šušnjar  
9. Mila (Jovan) Salihović
10. Emir (Salih) Babić
11. Elvidin (Hilmija) Rizvan    
12. Ibrahim (Smajo) Hrnjica
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Pokoj  
 
1. Mersad (Ramo) Mujagić  
2. Osme (Osman) Rodić
3. Alaudin (Sead) Zec
4. Osme (Hruste) Majanović  
5. Amir (Ahmet) Zulić Ćoško
6. Muhamed (Husein) Havić  Kiš
7. Muhamed (Mehmed)  Bajrić
8. Adis (Husein) Solaković  
9. Amir (Ferid) Korčić  
10. Mustafa (Ekrem) Zulić Mućo
11. Fikreta (Hasan) Handukić
12. Asima (Asim)  Zulić
13. Amela (Munib) Zulić
14. Fata (Hamid) Zulić
       
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Ripač  
 
1. Mirzet (Irfan) Sagrković
2. Nermin (Nazif) Hajrulahović Nuno  
3. Amir ( Smail) Malkoč Grga
4. Goran (Ahmet) Kadić
5. Sandra (Samira) Čirić
6. Nejra (Jasmin) Čirić
7. Talić (Muharem) Vahid
8. Esad (Salih) Zulić
9. Dženan (Bećir) Čirić
10. Muharem (Avdo) Zulić
11. Muhamed (Muho) Čirić
12. Ale (Hasan) Dizdarević
13. Husein (Ibrahim) Dupanović
14. Kadir (Mehmed) Čirić
15. Jasmin (Smajo) Balić
16. Hamza( Ramo) Šehić
17. Adil (Sulejman) Mušeta
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Ribić   
 
1. Denis (Ekrem) Kolčaković
2. Sanija  (Sulejman) Dedić
3. Enver (Kadir) Kolčaković  
4. Ismet  (Ibrahim) Tahrić
5. Huse (Šaban) Vilić
6. Sakib (Salko) Kurtović
7. Senad (Izet) Selimović
8. Ramzija (Munir) Dedić  
9. Jasmina (Mujaga) Tevšić
10. Arijana (Sead) Midžić  
11. Adnan (Nermin) Dizdarić
12. Damir (Jasmin) Kurtagić  
13. Izeta (Izet) Alibegović
14. Mirsad (Munib) Muminović  
15. Vahidin (Sulejman) Henda    
16. Hasan (Jusuf) Hadžić
17. Amir (Halid) Behić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Veliki Lug  
 
1. Hasan (Huse) Abdihodžić  
2. Kasim (Ahmo) Vojić
3. Ismar (Ismet) Hodžić
4. Jasmin (Munib) Đulkić  
5. Refik (Halil) Čolić  
6. Sejad (Smajo) Šehić  
7. Alija (Meho) Glumac
8. Džanšah (Himzo)  Agić
9. Meho ( Mehmed) Dizdarević
10. Omer (Derviš) Selimović
11. Senad (Adem) Dizdarević Ćuno
12. Nijaz (Jusuf) Hodžić
13. Šefik (Šerif) Zulić
14. Šefik (Šerif) Dedić
15. Ahmet (Derviš) Dedić
16. Muho (Ibrahim)  Bilić  
17. Sebina (Edham) Bilić
18. Mehrima (Omer) Dizdarević
19. Mujesira (Mujo) Tutić
20. Edham (Avdo) Tutić
21. Arif (Ahmet) Ljubijankić
22. Senad (Huse) Kasić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Ružica
 
1. Amar (Elvira) Dizdarić
2. Elvis (Smail) Ajkić
3. Damir (Nurko) Ajkić
4. Safet (Husein) Čelebić
5. Muhamed (Muharem) Selimović
6. Mirsad (Ibrahim) Kurtović
7. Elvisa (Šefik) Libić
8. Salih (Halid) Duračković
9. Suad (Hasan) Hafurić
10. Enes (Ahmo) Suljić
11. Elmedina (Sead) Džemaili
12. Dinko (Nijaz) Bećirspahić
13. Rifet (Alija) Mušeta
14. Nedžad (Husein) Melkić
15. Muharem (Muharem) Ćehić
16. Ervin (Ejub) Husić
17. Enes (Adil) Okanović
18. Merima (Husein) Abdić
19. Ismet (Edhem) Dizdarević
20. Esad (Bećo) Bećirspahić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Skočaj  
 
1. Stipe (Mile) Prša  
2. Kata (Nikola) Dejanović
3. Ružica (Ivan) Rogić
4. Stipe (Ivan) Živković
5. Kata (Ivan) Bilić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Sokolac  
 
1. Ferid (Hasan) Kurtović
2. Nedžad ((Redžo) Jušić
3. Edin (Juso) Kurtović
4. Emir (Zarif) Bulić
5. Esad (Salko) Žerić
6. Nejra (Kemal) Žerić
7. Emrah (Ferid) Topić
8. Melita (Fadil) Bulić
9. Sead (Arif) Žerić Sejo
10. Eladin (Kasim) Žerić
11. Franjo (Stjepan) Turčić
12. Kasim (Asim) Žerić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Srbljani  
 
1. Azra (Asim) Ibrišimović
2. Safet (Zahid) Hodžić
3. Nijaz (Adem) Malkoč
4. Selmir (Refik) Dulić
5. Anel (Izet) Alibabić
6. Ahim (Šero) Jusić
7. Sead (Suljo) Dulić
8. Kasim (Omer) Ibrišimović
9. Mujo (Ibro) Kurtović
10. Demir (Muharem) Dulić
11. Rasim (Osman) Fileković
12. Azra (Smail) Brkić
13. Murat (Sulejman) Kurtović
14. Amra (Šerif) Alibabić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Vedro Polje
 
1. Haris (Sead) Karabegović
2. Amir (Mehmed) Pečenković
3. Mate (Ante) Šimić
4. Marijan (Tomislav) Šantić
5. Slavica (Alojz) Lovrić
6. Pero (Mirko) Dujmović
7. Hazmir (Hazim) Alivuk
8. Mensur (Bekir) Alivuk
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Vrsta
 
1. Arif (Ibro) Abdić
2. Izet (Huse) Selimović
3. Zinet (Zahid) Imširović Zino
4. Mujaga (Juso) Čizmić
5. Mujo (Mustafa) Tatarević  
6. Denis (Denijal) Imširević  
7. Kemal (Omer) Halilagić
8. Azim (Ekrem) Imširović
9. Edin (Muharem) Rekić
10. Alfan (Arif) Bašanović
11. Izet (Šabo) Imširović Šabin
12. Husein (Mustafa) Mehonić
13. Amir (Fehim) Abdijanović
14. Ahmet (Adil) Halilagić
15. Senada (Šerif) Kozlica
16. Emina (Esad) Vojić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Zavalje
 
1. Ana (Roko) Bujanović
2. Marko (Mile) Veljača
3. Marjan (Ivan) Prša
4. Safija (Murat) Budimlić Safa
5. Amra (Đulaga) Selimović- Perišić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta:  Mjesne zajednice Žegar  
 
1. Vlado (Franjo) Franjić  
2. Mile (Ivan) Velić
3. Milan (Luka) Klepić
4. Josip (Luka) Velić
5. Mario (Dragan) Franjić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta: Mjesne zajednice Veliko Založje   
1. Midhet (Mahmut) Mahmutović
2. Muhamed (Adil) Haščić
3. Husnija (Mehmed) Mahmutović
4. Ekrem (Mustafa) Mujnović
5. Omer (Alaga) Mahmutović
6. Janja (Andža) Gverić Nina
7. Mesud (Sulejman) Gagić
8. Jasmin (Mujaga) Kazaz
9. Meho (Ferid) Skalić
10. Asmir (Asim) Gverić
11. Hajrudin (Muhamed) Alibegović
 
 Predsjednica Komisije
    Ilda Alibegović

 

 HOME